skip to Main Content
0 216 3218683 bilgi@risusinternational.com

Uluslararası Çözüm Ortağımız

Risus International, Değerlendirme Merkezi alanında ITO (Individuum Team Organisation Personnel Management GmbH) firması ile işbirliği içerisindedir.

Başarı hikayesi 1993 yılında başlayan ITO, psikolog Dr. Kurt Durnwalder tarafından Avusturya Viyana’da kurulmuştur. ITO, Avusturya’da iş hayatında yer alan en büyük İK ve organizasyonel gelişim danışmanlık şirketlerinden biridir.

  • ITO, potansiyel analizleri konusunda SHL ve Profiles Internationalfirmaları ile işbirliği içerisindedir.
  • Potansiyel analizlerinde olduğu kadar birey, takım ve organizasyon gelişiminde de en yüksek kalitede ve esneklikte eğitim ve değişim yönetimi çözümleri sunmak bizzat hayata geçirdiği felsefesi olmuştur.
  • Farklı akademik dallarda uzmanlaşmış kişilerin birlikte çalıştığı ITO, deneyim, bilgi ve becerilerinin çeşitliliği sayesinde müşterileri için en uygun ve en özel danışmanlık hizmetini sunmaktadır.
  • Sosyal beceriler, öğrenme ve gelişim alanlarındaki derin analizlerin sonucu olarak ITO bugün temel yetkinliğinin bir parçasını oluşturan Qualification Workshop ve Potansiyel Analizi atölye çalışmalarını geliştirmiştir.
  • Farklı endüstri ve alanlardan binlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirdiği yüzlerce Qualification Workshops® sonucunda oluşan bilgi birikimini bir araya getirerek “Değerlendirme Merkezleri – İK Yöneticileri için Gelişim Kılavuzu” adı altında bir yayın yayınlamıştır
Back To Top