skip to Main Content
0 216 3218683 bilgi@risusinternational.com

Simülasyona Hazırlık

Simülasyona Hazırlık, işe alım ve terfi amaçlı gireceğiniz Online Assessment değerlendirme sınavına online vaka ve simülasyonla hazırlık yapmanızı sağlar.

Simülasyona Hazırlık vaka ve simülasyonları içinde 6 farklı görev ve online uygulama yer alır.

SİMÜLASYON UYGULAMA SÜRECİ

SİMÜLASYON GÖREVLER

1. Durumsal Karar Alma

Vaka içinde verilen durumda ne yapacağınızı değerlendirmeye yönelik sorulardır. Seçenekler içinde en uygun kararı almanız beklenir.

2. İş ve Görev Önceliklendirme

Vakada verilen durum içindeki işlerle ilgili bir önceliklendirme yaparak işlerin önem ve öncelik seviyesini sıralamanız beklenir.

3. Delegasyon

Verilen durumda işi ekibiniz içinde yer alan kişilere delege etmeniz beklenir. Ekibinizin özelliklerine göre seçenekler içinde karar vermeniz beklenir.

4. İş ve Görev Planlama

Bir proje veya bir işi elinizdeki kaynakları da dikkate alarak planlamanıza yönelik bir sorudur. İnsan, zaman, ekipman ve tedarikçi gibi tüm kaynakları dikkate alarak planlama yapmanız beklenir.

5. Vaka Analizi

Online sistemde verilen vakayı analiz ederek sizden beklenen görevlerle ilgili karar almanız ve sorulara sistem üzerinden cevap vermeniz beklenir.

6. Kriz Yönetimi

Verilen kriz durumunda karar alarak ve elinizdeki kaynakları kullanarak krizin çözümüne yönelik seçenekler üretmeniz beklenir.

SİMÜLASYONA HAZIRLIK

Online Assessment hazırlık uygulmasını planlamak için danışmanlaırmızla iletişime geçin.

Back To Top