skip to Main Content
0 216 3218683 bilgi@risusinternational.com

Bireysel Değerlendirme Merkezi'ne Hazırlık

Bireysel Değerlendirme Merkezi’ne Hazırlık süreci, değerlendirme merkezine katılacak aday ve danışman arasında birebir gerçekleştirilen bir eğitim uygulamasıdır. Uygulama  3 aşamadan oluşmaktadır. 

Ön Hazırlık

Değerlendirme merkezi ön hazırlık aşamasında danışmanınız tarafından size davetiye ve uygulama akış planı gönderilir. Yetkinlik Kriterleri göz önüne alınarak iş simülasyonlarını içeren egzersizler seçilir. Danışmanlarımız tarafından size en uygun değerlendirme araçları seçilerek uygulama gününe hazırlanmanız sağlanır.

Uygulama ve Eğitim

Uygulama ve eğitim program akışına göre, 1 gün içerisinde birbirinden farklı iş simülasyonlarının yer aldığı çalışmalara danışmanınızla birlikte katılmanız beklenir. Bu sayede gireceğiniz değerlendirme gününe benzer bir süreci prova etmeniz ve tüm çalışmalar sonunda performansınızı değerlendirmeniz sağlanır.

Geribildirim

Uygulama gününün sonunda bireysel geribildirim toplantısında tüm egzersizlerde gözlenen güçlü yönler ve gelişim alanlarınız danışmanımızla birlikte gözden geçirilir. Uygulama içinde gözlemlenen gelişim alanlarınıza yönelik aksiyon önerileri sunulur ve gerektiğinde uygulama için takviye çalışmalar gerçekleştirilir.

Back To Top